כיצד מקבלים הלוואה לעסק חדש

כל עסק חדש נולד עם חזון של מישהו. החזון הוא של בעלי העסק שרוצים לייצר רווחים והכנסות, אך רוצים גם במקרים רבים להוציא לפועל חלום. פתיחת עסק היא דבר מרגש ומשמעותי בחיים. בדרך כלל לבעל העסק יש רעיון מוצלח שאותו הוא חושב שיוכל להמיר לעסק משגשג ומצליח. את הרעיון הזה יש לממש במציאות.

החזון שאותו בעל העסק צריך לממש יכלול תמונה עתידית של העסק החדש כאשר הוא מבוסס ופורח. במידה והתמונה הזו מוחשית ומציאותית, הדבר יסייע לו להגיע למקום בו יהיה לו זרם קבע של לקוחות והעסק אכן ישגשג.

חשיבות קבלת הלוואה לעסק חדש

כל חזון עסקי צריך להיות פרקטי וצריך לחשוב בו על הפרטים הקטנים. פרטים אלו קשורים לאספקטים שונים של חיי העסק. פרטים אלו כוללים מחשבה על המוצר שאותו העסק ימכור או השירות שהוא יציע. הוא צריך לכלול מחשבה על היתרונות הייחודיים של העסק אותם יהיה ניתן למתג ולשווק. וכמובן, הוא צריך לכלול תכנית עסקית שלוקחת בחשבון את התקציבים הזמינים ליזם ואת מבנה ההוצאות וההכנסות שהוא מתכנן עבור העסק החדש שלו.

כחלק מהתכנית העסקית שבעל העסק צריך לגבש, הוא צריך לתכנן כיצד יקבל אשראי להקמת העסק. הוא יצטרך לשם כך, ברוב המוחלט של המקרים, לקבל הלוואה להקמת עסק.

הלוואה לעסק חדש היא דבר מקובל והכרחי, וישנם גורמים פיננסיים שאליהם ניתן לפנות על מנת לקבל הלוואה כזו. הגוף הראשון שאליו בדך כלל פונים הוא הבנקים השונים. הבנקים מציעים תכניות עבור עסקים חדשים ותנאי הלוואה ואשראי ייחודיים המתאימים להם. על מנת לקבל הלוואה להקמת עסק מהבנקים השונים יש להציג בפניהם את התכנית העסקית ולהדגים כיצד תוכל השקעה ראשונית זו להיות מוחזרת בטווח זמן שהבנק דורש.

אופציה נוספת הקיימת בפני בעל העסק היא פנייה לקבלת הלוואה בערבות מדינה או פנייה לגופים פיננסיים גדולים שהם חוץ-בנקאיים. בכל מקרה, החזון הפרטי של היזם ובעל העסק החדש חייב להיות מגובה בתכנית עסקית רצינית שאותה יוכל להציג במקומות המתאימים.

Comments (2)

  1. אבנר הייזלר

    בוקר טוב חברים
    היכנסו לכתבה במידנט על אבנר הייזלר

  2. אבנר הייזלר מידע נוסף

    בקרו בכתבה על אבנר הייזלר

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.