השגת מימון לעסק באמצעות קרן פועלים לעסקים

בעלי עסקים קטנים יודעים כי יכולת השגת מימון לעסק קטן יכולה להיות ההבדל בין עסק בהקמה שמצליח לבין עסק שכושל. קבלת הלוואות ואשראי לעסק הוא מה שמאפשר במקרים רבים את התחלת הפעילות העסקית של עסק חדש.

לעתים נדירות מצליח היזם או בעל העסק לממן את ההקמה מכיסו, וברוב המקרים נדרש גיוס אשראי. במקרים האלו, מומלץ להיעזר בחברות מקצועיות שמספקות סיוע בקבלת מימון לעסק.

העסק החדש מביא עמו כמות גדולה של הוצאות חדשות. הוצאות על שכירות, על חשבונות, על רכישת אבזור וציוד, על תשלום לעובדים ולספקים שונים. כל ההוצאות האלו מתחילות כבר בשלבים הראשוניים של חיי העסק. לכך נצרף גם הוצאות חשובות על שיווק ופרסום, שיסייעו להפצת שם העסק ושירותיו.

מכיוון שגיוס האשראי הוא כה חשוב, החליטה המדינה ליצור ערוץ מימון לעסק של הלוואות בערבות המדינה. כמו ערוץ זה קיים ערוץ נוסף שכל יזם צריך להכיר: קבלת הלוואות באמצעות קרן פועלים לעסקים.

קרן פועלים לעסקים פועלת החל משנת 2016. בשנה זו החליט הבנק להפסיק לעבוד עם המדינה בתחום ההלוואות ולהקים ערוץ מקביל משלו. תנאי ההלוואה באמצעות קרן פועלים לעסקים דומה לתנאים של ערבות מדינה. היא מאפשרת מתן הלוואה של עד כחצי מיליון שקלים חדשים או עד עשרה אחוז מהמחזור השנתי. הקרן פורסת את החזר ההשקעה לעד כשש שנים (שנה יותר מאשר בהלוואות בערבות מדינה).

על מנת לקבל את ההלוואה מהקרן יש להגיש בקשה מסודרת ולקבל אישור מסניף הבנק ומהגוף המתאם של הקרן. מכיוון שאופציה זו פתוחה בפני כל בעל עסק וההצלחה של הבקשה יכולה להיות קריטית עבור בעל העסק – בעלי עסקים קטנים רבים פונים לקבלת סיוע בהגשת הבקשה.

את הסיוע מעניקות חברות אשר מייצגות את בעל העסק ומסייעות לו בהכנת תוכנית עסקית טובה ובאיסוף והגשה של כל הניירת הדרושה. בחברות אלו עובדים יועצים פיננסיים מקצועיים שיודעים בדיוק מה יידרש על מנת להשיג לעסק את ההלוואה הגבוהה ביותר ובתנאים הטובים ביותר עבורו.

Comments (14)

 1. אבנר הייזלר

  היכנסו לכתבה המעולה על אבנר הייזלר

 2. אופק המרכז לזכויות

  בקרו באתר המצורף

 3. אבנר הייזלר

  אבנר הייזלר כתבה מעניינת היכנסו

 4. אבנר הייזלר

  כתבה חדשה על אבנר הייזלר בדאמרקר היכנסו עכשיו

 5. אבנר הייזלר מידע נוסף

  אבנר הייזלר כתבה מאד מעניינת שעשו בYNET
  היכנסו כבר עכשיו

 6. אבנר הייזלר מומלץ

  בקרו באתר הזה על אבנר הייזלר

 7. מדפים למחסן

  צהריים טובים חברים
  אם אתם מחפשים מדפים למחסן ממליץ לכם בחום על חברת ראף טכנולוגיה
  היכנסו ללינק המצורף

 8. טסים לחול בקרוב לאחר שסגרתם את הטיסה והמלון מזל טוב לאחר מכן מומלץ לבצע ביטוח נסיעות לחול על ידי פוליסה ביטוחית לפי הגיל שלכם מצב הבריאותי שלכם לעוד מידע ניתן לקרוא בקישור הבא.

 9. אבנר הייזלר דה מרקר

  בוקר טוב חברים מה שלומכם?
  נעבור את הכל..
  אני רוצה לתת לכם המלצה על כתבה מעניינת בדה מאקר
  היכנסו כבר עכשיו

 10. kb pure

  היי חברים מה המצב?
  לא יודע אם זה רלוונטי לעמוד זה אבל בכול זאת אני רוצה לתת המלצה חמה על אתר בשם
  EPS המציע עבור לקוחותיו שלל טיפולים ומגוון
  בניהם מוצרי טיפוח עד לבית במיוחד בתקופה כזאת
  מוצרי קייבי פיור עד לבית היכנסו כבר עכשיו לאתר

 11. בניית אתרים בוורדפרס

  מחפשים לבנות אתרים בוורדפרס?
  בקרו באתר המצורף חברת יובל כץ בניית אתרים במערכת המתקדם בעולם וורדפרס
  היכנסו עכשיו

 12. קידום אתרים

  היי חברים מה המצב?
  מחפשים לעשות קידום אתרים?
  ממליץ לכם להיכנס ללניק המצורף
  חברה שמביאה תוצאות!

 13. Michaellof

  ссылка на гидру это сайт из сети тор, созданный для анонимного и безопасного серфинга в теневом интернете, в сети тор насчитается порядка миллиона сайтов различной тематика в основном это интернет-магазины и форумы, встречаются и сайты с очень сомнительной деятельностью касаться их мы не будем (если они Вам инетересно можете воспользоваться специальной поисковой системой DuckDuckGo, она по умолчанию встроена в TOR браузер), сайт гидра онион доступен по актуальному зеркалу представленному на нашем сайте. Для того чтобы перейти на гидру в зоне онион Вам понадобится тор браузер т.к. домены в зоне onion специально созданы для анонимной сети TOR, нажмите на кнопку “скопировать” (она расположена выше) далее вставьте ссылку в адресную строку в тор браузере и перейдите на сайт интернет-магазина гидра, после совершения покупки не забудьте почистить браузер, удачных покупок.

 14. Patrickrak

  adobe after effects обучение с нуля Катайска https://kismyau.ru/programmirovanie/informacionnaya-bezopasnost

  яю:C@AK

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.