השגת מימון לעסק באמצעות קרן פועלים לעסקים

בעלי עסקים קטנים יודעים כי יכולת השגת מימון לעסק קטן יכולה להיות ההבדל בין עסק בהקמה שמצליח לבין עסק שכושל. קבלת הלוואות ואשראי לעסק הוא מה שמאפשר במקרים רבים את התחלת הפעילות העסקית של עסק חדש.

לעתים נדירות מצליח היזם או בעל העסק לממן את ההקמה מכיסו, וברוב המקרים נדרש גיוס אשראי. במקרים האלו, מומלץ להיעזר בחברות מקצועיות שמספקות סיוע בקבלת מימון לעסק.

העסק החדש מביא עמו כמות גדולה של הוצאות חדשות. הוצאות על שכירות, על חשבונות, על רכישת אבזור וציוד, על תשלום לעובדים ולספקים שונים. כל ההוצאות האלו מתחילות כבר בשלבים הראשוניים של חיי העסק. לכך נצרף גם הוצאות חשובות על שיווק ופרסום, שיסייעו להפצת שם העסק ושירותיו.

מכיוון שגיוס האשראי הוא כה חשוב, החליטה המדינה ליצור ערוץ מימון לעסק של הלוואות בערבות המדינה. כמו ערוץ זה קיים ערוץ נוסף שכל יזם צריך להכיר: קבלת הלוואות באמצעות קרן פועלים לעסקים.

קרן פועלים לעסקים פועלת החל משנת 2016. בשנה זו החליט הבנק להפסיק לעבוד עם המדינה בתחום ההלוואות ולהקים ערוץ מקביל משלו. תנאי ההלוואה באמצעות קרן פועלים לעסקים דומה לתנאים של ערבות מדינה. היא מאפשרת מתן הלוואה של עד כחצי מיליון שקלים חדשים או עד עשרה אחוז מהמחזור השנתי. הקרן פורסת את החזר ההשקעה לעד כשש שנים (שנה יותר מאשר בהלוואות בערבות מדינה).

על מנת לקבל את ההלוואה מהקרן יש להגיש בקשה מסודרת ולקבל אישור מסניף הבנק ומהגוף המתאם של הקרן. מכיוון שאופציה זו פתוחה בפני כל בעל עסק וההצלחה של הבקשה יכולה להיות קריטית עבור בעל העסק – בעלי עסקים קטנים רבים פונים לקבלת סיוע בהגשת הבקשה.

את הסיוע מעניקות חברות אשר מייצגות את בעל העסק ומסייעות לו בהכנת תוכנית עסקית טובה ובאיסוף והגשה של כל הניירת הדרושה. בחברות אלו עובדים יועצים פיננסיים מקצועיים שיודעים בדיוק מה יידרש על מנת להשיג לעסק את ההלוואה הגבוהה ביותר ובתנאים הטובים ביותר עבורו.

Comments (11)

 1. אבנר הייזלר

  היכנסו לכתבה המעולה על אבנר הייזלר

 2. אופק המרכז לזכויות

  בקרו באתר המצורף

 3. אבנר הייזלר

  אבנר הייזלר כתבה מעניינת היכנסו

 4. אבנר הייזלר

  כתבה חדשה על אבנר הייזלר בדאמרקר היכנסו עכשיו

 5. אבנר הייזלר מידע נוסף

  אבנר הייזלר כתבה מאד מעניינת שעשו בYNET
  היכנסו כבר עכשיו

 6. אבנר הייזלר מומלץ

  בקרו באתר הזה על אבנר הייזלר

 7. מדפים למחסן

  צהריים טובים חברים
  אם אתם מחפשים מדפים למחסן ממליץ לכם בחום על חברת ראף טכנולוגיה
  היכנסו ללינק המצורף

 8. טסים לחול בקרוב לאחר שסגרתם את הטיסה והמלון מזל טוב לאחר מכן מומלץ לבצע ביטוח נסיעות לחול על ידי פוליסה ביטוחית לפי הגיל שלכם מצב הבריאותי שלכם לעוד מידע ניתן לקרוא בקישור הבא.

 9. אבנר הייזלר דה מרקר

  בוקר טוב חברים מה שלומכם?
  נעבור את הכל..
  אני רוצה לתת לכם המלצה על כתבה מעניינת בדה מאקר
  היכנסו כבר עכשיו

 10. אבנר הייזלר דה מרקר כתבה

  כתבה מעניינת על אבנר היכנסו כבר עכשיו כתבה שפורסמה בדמאקר

 11. חיטוי נגד קורונה

  חיטוי מקצועי נגד קורונה

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.