הסרת משקפיים

הסרת משקפיים

אנשים המרכיבים משקפיים מזה שנים עשויים להרגיש לעיתים כאילו אותם המשקפיים מהווים חלק מן הגוף. אבל גם אם ישנם כאלה שהמשקפיים לא כל כך מפריעים להם, מרבית האנשים היו מוותרים בשמחה על ההכרח להרכיב משקפיים בכל מקום, מסביב לשעון, בבית או מחוצה לו. מכיוון שטיפולי הסרת משקפיים הפכו למקובלים למדי, אפילו מרכיבי משקפיים מדופלמים כבר מחליטים להצטרף למגמה. הסרת משקפיים בלייזר בשיטות החדשות ביותר משפיעות מיד על איכות החיים. גם אתם יכולים להצטרף, פשוט פנו לאסותא אופטיק. אסותא אופטיק – בית החולים הפרטי (למעשה רשת בתי חולים) המוביל בישראל וגם אתם אומרים למשקפיים שלום ולא להתראות.

מחזירים את הפוקוס לעיניים

לא חייבים לרכוש תואר שלם ברפואה בשביל לרצות להבין מה בדיוק קורה מאחורי הקלעים של טיפולי הסרת משקפיים. כמו כל טיפול או ניתוח, ולו הקצר ביותר, אין לוותר על בדיקה מקדימה ועל זיהוי מלא של מבנה העין והקרנית. המועמדים הטבעיים לטיפול הינם כאלה הסובלים מקוצר ראיה או מרוחק ראיה או במילים אחרות – אנשים אשר העיניים שלהם לא נמצאים בפוקוס.

הקרנית של העין היא אחד החלקים המרכזיים המרכיבים את גלגל העין שלנו. שם נשברים קרני האור וכאשר קיים עיוות במשטח זה הראיה הופכת מטושטשת, רואים לא ברור. במקום שהתיקון יהיה באמצעות עדשה חיצונית (עדשת המשקפיים או עדשת עדשות המגע), הסרת משקפיים מבוצעת על ידי שינוי בקרנית. הסרה בררנית של שכבה מסוימת בקרנית (לפי אופי ליקוי הראיה) פותרת את הבעיה.

מאיזה גיל אפשר?

לא כל מי שזקוק למשקפיים יכול לעבור בהצלחה הסרת משקפיים. ישנם מצבים רפואיים שמונעים אפשרות לקבל את הטיפול, באופן זמני או לצמיתות. אך כ-65 עד 75 אחוזים מהאוכלוסייה נמצאים מתאימים ויכולים לעבור טיפולי הסרת משקפיים בהצלחה יתירה. ומאיזה גיל ניתן לעבור הסרת משקפיים בלייזר? כל עוד האדם נמצא בשלבי גדילה והעין עשויה להשתנות, לא מקובל לפנות לטיפול כזה. מגיל שמונה עשרה ואילך ולאחר בדיקת התאמה, אפשר גם אפשר. רוצים לדעת עוד? אסותא אופטיק מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים כדי שתראו מצוין.